Fitness Šik | Fitness trenér
16775
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16775,page-parent,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

Profil

Jmenuji se Hana Škarabela a jsem fitness trenér, výživový poradce a diagnostik. Moje práce je mi koníčkem, a to se velmi odráží na mých hodinách. Ve fitness se pohybuji víc jak 15 let.

Nejdůležitější je pro mne zdraví, proto praktikuji zdravé cvičení, jehož výsledkem je spokojený klient. Cvičíme převážně vlastní vahou, provádíme funkční tréninky, balanční cvičení zaměřené na CORE (střed těla). Mám trenérky, které nejsou jen mojí kopií, každá do tréninku vkládá svůj osobitý styl a zkušenosti. Prvnímu tréninku vždy předchází diagnostika pohybového aparátu, která je prevencí před zraněním a urychlí splnění Vašich cílů. Se zdravým životním stylem souvisí i zdravé stravování. Sestavíme jídelníček na míru, ve kterém klademe důraz na krevní skupinu, která hraje v našem jídelníčku velkou roli.

Proč spolupracovat s osobním trenérem?

Pomocí diagnostiky osobní trenér zjistí, které svaly zapojujete, které svaly máte zkrácené a které zase oslabené. Na tomto základě sestaví individuální cvičební plán, který Vám pomůže ke zdravé a vytoužené postavě.

Cvičení s osobním trenérem je vždy bezpečné, protože Vás vede ke správnému provedení pohybu tak, aby daný cvik byl pro Vaše tělo přínosem a bylo vyloučeno poškození svalů a kloubů.

Dohodnutý termín s instruktorem Vám zajistí pravidelnou účast.

Cílené cvičení s osobním trenérem je vždy účinnější a zvládnete odtrénovat více než sami.

Úspěch na cestě ke zdravé a vytoužené postavě souvisí také se stravovacími návyky. Osobní trenér Vám pomůže sestavit jídelníček na míru.

PARTNEŘI

VSTUPNÍ DIAGNOSTIKA POHYBOVÉHO APARÁTU ZDARMA V PŘÍPADĚ VYUŽITÍ TRENÉRSKÝCH SLUŽEB.