Fitness Šik | Fitness trenér
16775
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16775,page-parent,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

Profil

Jmenuji se Hana Škarabela a jsem fitness trenér, výživový poradce a diagnostik. Moje začátky s trenérstvím sahají až do Německa, kde jsem se naučila spoustu odborností v oblasti fitness. Moje práce je mi koníčkem a to se velmi odráží na mých hodinách. Ve fitness se pohybuji víc jak 10 let.

Nejdůležitější je pro mne zdraví, proto tedy zdravé cvičení a následně spokojený klient. Cvičíme převážně vlastní vahou, provádíme funkční tréninky, balanční cvičení zaměřené na CORE( střed těla). Mám trenérky, které jsou mojí kopií, každá do tréninku vkládá svůj osobitý styl a zkušenosti. Prvnímu tréninku vždy předchází diagnostika pohybového aparátu, která je prevencí před zraněním a urychlí splnění Vašich cílů. Se zdravým životním stylem souvisí i zdravé stravování. Sestavíme jídelníček na míru, kde kladem důraz na krevní skupinu, která hraje v našem jídelníčku velkou roli.

Proč spolupracovat s osobním trenérem?

Pomocí diagnostiky osobní trenér zjistí, které svaly se Vám zapojují, které svaly máte zkrácené a které zase oslabené. Na tomto základě sestaví trenér individuální cvičební plán, který Vám pomůže ke zdravé a vytoužené postavě.

Cvičení s osobním trenérem je vždy bezpečné. Osobní trenér Vás vede ke správnému provedení pohybu tak, aby daný cvik byl pro Vaše tělo přínosem a bylo vyloučeno poškození svalů a kloubů nevhodným provedením při cvičení.

Dohodnutý termín s osobním trenérem Vám zajistí pravidelnou účast.

Cílené cvičení s osobním trenérem je vždy účinnější a zvládnete více než sami.

Úspěšnost ke zdravé a vytoužené postavě souvisí také se stravovacími návyky. Osobní trenér Vám pomůže sestavit jídelníček Vám na míru.

PARTNEŘI

VSTUPNÍ DIAGNOSTIKA POHYBOVÉHO APARÁTU ZCELA ZDARMA!