Fitness Šik | Darujte k Vánocům zdraví i štěstí, darujte poukaz do fitness
Dárkový poukaz, trénink s trenérkou, Fitness Šik, ladies fitness, fitness v Uhříněvsi
16897
post-template-default,single,single-post,postid-16897,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

Darujte k Vánocům zdraví i štěstí, darujte poukaz do fitness

Darujte k Vánocům zdraví i štěstí, darujte poukaz do fitness

Do Vánoc zbývá už jen pár dní, takže pokud si stále lámete hlavu, co dát své mamince, kamarádce, nebo třeba manželce, máme pro vás super tip. Dejte svým blízkým dárkový poukaz k nám do ladies fitness, protože nedáváte jen kousek papíru. Vy vlastně darujete zdraví, štěstí a krásu. Zdraví proto, že pravidelný trénink významně ovlivňuje správné fungování srdce a udržuje celkovou fyzickou kondici. Srdce je také sval, který je potřeba pravidelně. Krásu proto, že aktivní pohyb viditelně zlepšuje stav pokožky a napomáhá z těla odplavovat škodlivé toxiny. Cvičení také zlepšuje držení těla, takže člověk vypadá vyšší a štíhlejší, navíc nebolí záda ani krk. A v neposlední řadě při sportování lidské tělo vyplavuje hormony štěstí – endorfiny, které způsobí, že se i po náročném tréninku cítíme dobře, i když nás bolí každý sval v těle.  Právě ten pocit je k nezaplacení, způsobuje závislost na cvičení a dává na bolest zapomenout.

Nabídka široká, vybere si každý 

Dárkový poukaz můžete přizpůsobit svým finančním možnostem. Na webu fitness-sik.cz si jen vyberete nabídku, která vás osloví. „Na výběr jsou jak kruhové tréninky, tak klubové členství, které klientku opravňuje k neomezenému vstupu do fitness. Pokud váš blízký potřebuje poradit, nabízíme cvičení s osobním trenérem, kterého si lze zaplatit na jednu hodinu, ale třeba i 10 lekcí. Nabídka je široká a klientky nejčastěji volí variantu klubového členství na jeden nebo tři měsíce a k tomu 10 lekcí s trenérem,“ doporučuje trenérka Hanka Škarabela. V nabídce je i sestavení tréninkového plánu a jídelníčku na míru.

Proč cvičit s trenérem?

Cesta ke zdraví, štěstí i kráse není úplně jednoduchá. A možná bude i trochu bolet, zejména v případech, kdy je obdarovaná úplný začátečník, nebo dlouho necvičila. Aby se výsledek dostavil rychleji, určitě doporučujeme cvičení pod vedením trenérky.

Ta nejprve na začátku cvičení provede vstupní diagnostiku, pomocí níž zjistí aktuální fyzickou kondici. Bude ji zajímat nejen klientčina váha, výška, zdravotní stav, ale také zda se věnuje nějaké sportovní aktivitě a jaké má cíle. Potom provede manuální diagnostiku zkrácených a oslabených svalů, může tak odhalit vadné držení těla v sedu, stoji či chůzi či asymetricky vyvinuté svaly. Trenérka svému zjištění přizpůsobí jednotlivé lekce. Může se tak snadno stát, že zpočátku bude hodně cviků protahovacích nebo s malou zátěží. I tak z klientů pot jen kape. Postupně svaly sílí, přidává se zátěž a po čase se vyrýsuje pěkná postava.

Osobní trenér také slouží jako motivace. Když máte domluvenou lekci, je hloupé ji odříct, a tak jdete cvičit, i když se vám možná ani nechce. Při cvičení si navíc popovídáte, a tak trénink uteče rychleji a je zábavnější. Trenérky ve Fitness Šik své práci rozumí a z , vyzkoušejte služby Fitness Šik v pražské Uhříněvsi. Postaráme se, abyste neodcházeli zklamaní.VSTUPNÍ DIAGNOSTIKA POHYBOVÉHO APARÁTU ZDARMA V PŘÍPADĚ VYUŽITÍ TRENÉRSKÝCH SLUŽEB.