Fitness Šik | Novoroční předsevzetí o hubnutí splníte nejlépe s trenérkou
osobní trenérka, trénink s trenérkou, fitness Praha 10, fitness v Uhříněvsi, novoroční předsevzetí, hubnutí
16864
post-template-default,single,single-post,postid-16864,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

Novoroční předsevzetí o hubnutí splníte nejlépe s trenérkou

Novoroční předsevzetí o hubnutí splníte nejlépe s trenérkou

Téměř polovina Čechů si dává novoroční předsevzetí a jedním z nejčastějších cílů je zhubnout. Kdyby se to každému podařilo, byli bychom asi nejštíhlejším národem na světě. Stačí se však rozhlédnout kolem sebe a snadno zjistíme, že realita je spíš opačná. Každý třetí Čech se potýká s nadváhou, a každý pátý trpí dokonce obezitou. Jen přes svátky přitom přibere průměrný Čech dva až pět kilogramů.

Předsevzetí daná na začátku nového roku vezmou brzy za své. Zatímco v lednu praskají fitka ve švech, na konci února už je stav trénujících na běžném normálu. Více než třetina lidí totiž vzdá své novoroční předsevzetí do několika dnů, další celá čtvrtina pak po měsíci. Jestli letos nechcete skončit v poli poražených a dopadnout stejně, jděte na to chytře. Když totiž víte, jak na to, a máte správnou podporu, hubnutí není složité. Ve výsledku jde totiž jen o to, abyste se pravidelně hýbali a správně jedli. Stačí překonat svou pohodlnost a nechat si poradit.

Začněte tím, že si dáte reálné cíle

Není možné za měsíc zhubnout 10 kilogramů. Zdravé hubnutí počítá maximálně s kilogramem za týden, takže vážit o 10 kilo méně budete spíše za 4 měsíce. Tak na sebe neklaďte zbytečně vysoké nároky a jděte na to postupně. Stačí, když v lednu zhubnete 2 kila, v únoru další dvě… A tak dál, až se dopracujete k vysněné postavě.

Se sportem jde hubnutí rychleji, navíc nejen ztrácíte tuk, ale hlavně formujete postavu. Tukové polštáře mizí, nahrazují je vypracované svaly. Vyberte si sport, který vás bude bavit. Anebo jako většina hubnoucích, zamiřte do fitka. Že nevíte, co byste si tam počali? Cvičte s profesionální osobní trenérkou.

Je to sice vyšší vstupní investice, nakonec se ale vyplatí. Trenér totiž ví, které cviky fungují. Po základní vstupní diagnostice, kterou například ve Fitness Šik provádíme zdarma, pozná různé dysbalance a vadné držení těla a zjistí, jaké přesně svaly potřebujete posílit. Na základě tohoto jednoduchého vyšetření sestaví takový tréninkový plán, který vám pomůže na vaší cestě za krásnější postavou. A dále bude na té cestě vaším průvodcem. Jednotlivé cviky ukáže, vysvětlí, zkontroluje jejich správné provedení.

Osobní trenér slouží také jako motivace. Když máte domluvenou lekci, jdete na ni, protože je hloupé ji odříct. Cvičíte tak pravidelně podle toho, jak potřebujete.

Pokud hledáte trenérky, které své práce rozumí, vyzkoušejte služby Fitness Šik v pražské Uhříněvsi. Postaráme se, abyste neodcházeli zklamaní.VSTUPNÍ DIAGNOSTIKA POHYBOVÉHO APARÁTU ZDARMA V PŘÍPADĚ VYUŽITÍ TRENÉRSKÝCH SLUŽEB.