Fitness Šik | Cvičení s Hankou bude brzy on-line!
16581
post-template-default,single,single-post,postid-16581,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

Cvičení s Hankou bude brzy on-line!

Cvičení s Hankou bude brzy on-line!

Chtěli byste si zacvičit s naší trenérkou Hankou, ale prostě nemáte čas jezdit do fitka? V tom případě pro vás máme dobrou zprávu! Hanka v tuto chvíli natáčí videa, která již brzy bude možné spustit online, a tak si budete moci zacvičit s doprovodem trenérky v pohodlí domova. „Točím pro firmu Gymbee. Program se spustí na jaře,“ potvrdila Hanka.

Hančiny lekce budou na nové platformě, kde si klient zaplatí členství, a poté bude moci využívat všechny trenéry a lektory, co zde budou. On-line lekce si budete moci přehrát, kdykoliv a kdekoliv budete mít chuť cvičit, což usnadní vaši cestu za vysněnou postavou. „Natočili jsme zatím diagnostiku pohybového aparátu a lekce pro začátečníky,“ uvedla Hanka. Můžete se tak těšit na procvičování bříška, zad, spodní části těla a dále střed těla a ruce (triceps, biceps, deltový sval). „Snažím se aby lekce navazovaly a mohl je začít cvičit každý. S tím, že někdo bude u prvních lekcí třeba tři měsíce, jiný si je zacvičí dvakrát a bude pokračovat na těžší lekce,“ popsala trenérka.

Lekcí má Hanka v plánu celou řadu. Můžete se těšit na tabatu, pilates, TRX, bosu, cvičení pro těhotné a po porodu, silové tréninky, strečink a další a další. Každá lekce bude trvat zhruba 30 minut.VSTUPNÍ DIAGNOSTIKA POHYBOVÉHO APARÁTU ZDARMA V PŘÍPADĚ VYUŽITÍ TRENÉRSKÝCH SLUŽEB.