Fitness Šik | Povadlé tělo zpevníte díky bosu
fitness šik, fitness v Uhříněvsi, kam v Uhřínevsi, cvičení v Uhříněvsi, zdravě hubnout, Hana Škarabela, osobní trenér, kruhový trénink, kineziotaping, diagnostika pohybového aparátu, redukční trénink, bosu, balanční pomůcky
16565
post-template-default,single,single-post,postid-16565,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

Povadlé tělo zpevníte díky bosu

Povadlé tělo zpevníte díky bosu

Tahle gumová polokoule by neměla chybět v žádné dobře vybavené posilovně a u nás ji samozřejmě najdete také. Jak by taky ne, s její pomocí dokážete proměnit své povadlé tělo v sexy křivky.

Že jste bosu ještě neviděla? Bosu shora vypadá jako fitball, zespoda je placatý, je malý, ale cvičení na něm je neskutečně účinné, bylo vyvinutý jako rehabilitační pomůcka a je všestranný. Celé jméno této cvičební pomůcky zní both sides up (tedy obě strany nahoru), což znamená, že ji k cvičení můžete použít z obou stran. Zároveň však tento jedinečný tvar umožňuje celou škálu cviků, které zvládne každý a které posílí celé vaše tělo.

Při tréninku zapojíte více svalových partií najednou, skvěle si posílíte svaly i šlachy a jako zátěž vám poslouží váha vašeho těla. Kopule by neměla být příliš nafouklá, cviky by byly velmi obtížné. Za hodinu cvičení spálíte 1000 až 2000 kilojoulů, záleží samozřejmě i na tom, zda si dokážete udržet tu správnou tepovou frekvenci. Ale kromě hubnutí má cvičení na bosu i další benefity – naučíte se lépe koordinovat své tělo, zlepšíte jeho držení, posílíte záda a tím odstraníte bolesti, které vás mohou trápit. Také posílíte kardiovaskulární systém a budete celkově zdravější.

Mezi klasické cviky patří kliky a vzpor , které posilují střed těla, výpady a squoty na posílení dolních končetin a hýždí, ale cvičit můžete i na břišní a zádové partie. Sestava cviků může být skutečně široká a trenérky v našem fitness přizpůsobí jejich obtížnost každému podle jeho potřeb.

Cvičení na bosu není obtížné a zvládne to skutečně kdokoliv, vždy je ale lepší začít pod vedením zkušeného trenéra, který ohlídá správné provedení cviků a upozorní vás na případné chyby. Cvičení tak bude účinější. Až se bosu naučíte používat, může vám jej Ježíšek nadělit třeba domů pod stromeček.VSTUPNÍ DIAGNOSTIKA POHYBOVÉHO APARÁTU ZDARMA V PŘÍPADĚ VYUŽITÍ TRENÉRSKÝCH SLUŽEB.