Fitness Šik | Cvičte efektivně. Diagnostika vám s tím pomůže
fitness šik, fitness v Uhříněvsi, kam v Uhřínevsi, cvičení v Uhříněvsi, zdravě hubnout, Hana Škarabela, osobní trenér, kruhový trénink, kineziotaping, diagnostika pohybového aparátu, redukční trénink,
16488
post-template-default,single,single-post,postid-16488,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

Cvičte efektivně. Diagnostika vám s tím pomůže

Cvičte efektivně. Diagnostika vám s tím pomůže

V našem fitness nabízíme klientům i diagnostiku pohybového aparátu. Není to pro nás způsob, jak vylákat z klientů další peníze (proto ji taky nabízíme zdarma), je to cesta k efektivnějšímu a úspěšnějšímu tréninku. Je to druhý krok hned po vyplnění vstupního dotazníku a slouží jako základní „stavební kámen“ pro získání dostatku informací o klientovi.

Každý člověk je jiný. Jinak se pohybuje, má jiné zvyklosti, jiný způsob zaměstnání, jinak cvičí. To vše se podepisuje na jeho fyzickém stavu. Některé svalové skupiny jsou slabší, než by měly být, což způsobuje křivý postoj a následné bolesti. Pokud se takový člověk rozhodně posilovat, třeba i s mírou, může nevědomky své potíže ještě zhoršit. Diagnostika pohybového aparátu odhalí všechny asymetrie i vadné držení těla. Školený trenér z výsledků pozná, které svaly se namáhají víc, než by měly, a které naopak méně, kde dokonce hrozí zranění.

Pomocí diagnostiky pohybového aparátu lze každému cvičícímu ušít trénink přímo na míru, přizpůsobit ho jeho konkrétním požadavkům vycházejících z aktuálního zdravotního a kondičního stavu. Protože každý člověk je jiný, není možné, aby všichni cvičili podle stejného tréninkového plánu, a přes to se to v některých fitness centrech děje. Co je přínosné pro jednoho, v žádném případě nemusí mít pozitivní dopad na jiného, byť si jsou ti lidé podobní. My chceme dát každému klientovi to nejlepší, a proto diagnostiku pohybového aparátu používáme.

Jak vyšetření probíhá

Diagnostika trvá přibližně 60 minut. S naším trenérem podstoupíte vstupní pohovor a poté vstupní vyšetření, které zahrnuje vyšetření svalových zkrácení, pohybových stereotypů a hypermobility. Na základě zjištění se pro zmírnění nebo úplné odstranění „vad“ sestaví cvičební plán na míru. S individuálně sestaveným tréninkem lze dosáhnou výsledků mnohem rychleji a také bezpečněji, ale plán by měl samozřejmě korespondovat s přáními klienta a stanovenými cíli, kterých chce cvičenec pravidelným pohybem dosáhnout. Nejčastějším záměrem je redukce hmotnosti, zlepšení fyzické kondice, vytvarování postavy nebo odstranění bolestí zad a krční páteře. K dosažení cíle vám poté pomohou naši trenéři.

Abyste se při vyšetření cítili pohodlně, měl by být pohodlný i váš oděv. Vhodné jsou například leginy a tílko.VSTUPNÍ DIAGNOSTIKA POHYBOVÉHO APARÁTU ZDARMA V PŘÍPADĚ VYUŽITÍ TRENÉRSKÝCH SLUŽEB.