Fitness Šik | Proč cvičit? Budete dobře vypadat i se tak cítit
fitness šik, fitness v Uhříněvsi, kam v Uhřínevsi, cvičení v Uhříněvsi, zdravě hubnout, Hana Škarabela, osobní trenér, kruhový trénink, kineziotaping, diagnostika pohybového aparátu, redukční tréninkFitness Praha 10, cvičení na Praze 10, funkční tréninky, domácí tréninky, cvičení doma s trenérem, cvičební plán, jídelníček, zdravotní (rehabilitační) trénink, cvičení pro těhotné, cvičení po porodu
16443
post-template-default,single,single-post,postid-16443,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

Proč cvičit? Budete dobře vypadat i se tak cítit

Proč cvičit? Budete dobře vypadat i se tak cítit

Jen málokdo má ideální postavu. V dnešní době, kdy máme čím dál méně pohybu a kdy na mnohé útočí nadváha, či dokonce obezita, je cvičení jediným možným řešením, jak udržet svou postavu pod kontrolou. Můžete dělat vlastně cokoliv, co vám dělá radost – plavat, běhat, jezdit na kole. Ale právě fitness je nejlepším řešením, jak na hubnutí, tak i na udržení postavy, protože kombinuje aerobní cvičení a posilování. Spalujete přebytečné tuky, ale zároveň posilujete jednotlivé svaly, a tak formujete postavu.

Bolí vám často hlava? Pomůže vám cvičení. Posilováním totiž zpevníte nejen svaly, ale i klouby a zlepšíte tak držení těla. Tím postupně zmizí bolesti zad i hlavy, protože nebudete příliš zatěžovat špatné svalové partie.

Ale cvičení má mnohem víc pozitiv, než jen štíhlou postavu. Kdo cvičí, má lepší imunitu, zdravý srdečně-cévní systém, lépe kontroluje hladinu stresu a má větší sebedůvěru. Ta dále zlepšuje život, protože když si budete věřit, budete mít lepší práci i zajímavější sexuální život. Pravidelným cvičením oddálíte stárnutí a udržíte se déle ve formě. A budete se celkově cítit šťastnější, protože při cvičení se do těla vyplaví endorfiny (hormony štěstí).

Nemusíte se bát, že se cvičením ve fitku změníte ve vymakaného svalovce. Budete mít sice větší sílu, ale ženy nemají k nabírání svalové hmoty takové fyziologické předpoklady jako muži. VYtvoření mohutných svalů není vůbec snadné, pravidelné posilování povede spíše k tomu, že vaše tělo bude rovnoměrně osvalené, zdravější a mnohem hezčí.VSTUPNÍ DIAGNOSTIKA POHYBOVÉHO APARÁTU ZDARMA V PŘÍPADĚ VYUŽITÍ TRENÉRSKÝCH SLUŽEB.