Fitness Šik | Zacvičte si s Hankou online. Najdete ji na Gymbee
fitness, posilování, hubnutí, trénink, tréninkový plán, jak zhubnout, správné cvičení, jak začít cvičit, cvičení online, gymbee
16702
post-template-default,single,single-post,postid-16702,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

Zacvičte si s Hankou online. Najdete ji na Gymbee

cvičení online

Zacvičte si s Hankou online. Najdete ji na Gymbee

Na konci minulého roku odstartoval nový projekt pro ženy, který na jedné platformě nabízí lekce cvičení a relaxace pro zdraví, pohodu, krásu i sebevědomí. Lektoři a lektorky zde v jednotlivých lekcích povedou divačky cvičením tak, aby se chytly i úplné začátečnice. Zároveň si však na své přijdou i ženy, které se cvičení pravidelně věnují.

Jednou z lektorek, které na Gymbee mají svá videa je i trenérka Hanka Škarabela. „Natočili jsme diagnostiku pohybového aparátu, lekce pro začátečníky, ale i pokročilé. Můžete si se mnou zacvičit na bříško, záda,spodní část těla, střed těla a ruce (triceps, biceps, deltový sval). Snažím se, aby lekce navazovaly a mohl je začít cvičit každý. Někdo bude u prvních lekcí třeba tři měsíce, jiný si je zacvičí dvakrát a bude pokračovat na těžší lekce,“ popsala trenérka, která kromě klasických lekcí nabízí i cvičení na bosu, TRX či tabatu.

A protože Hanka byla v minulém roce těhotná, mohla tak natočit i cvičení pro ženy v jiném stavu. „Cvičení je rozdělené podle trimestrů, takže každá těhotná si najde to své. Cvičení fitness v těhotenství se nemusíte obávat, těhotenství není nemoc. Je ale třeba říct, že mé lekce jsou náročnější, a nehodí se tedy pro úplné začátečníky. Lekce jsou koncipované tak, aby protáhly a posílily tělo, které namáhá těhotenství a zvětšující se bříško, zároveň ale těhotné připraví na budoucí zátěž s nošením miminka,“ popisuje Hanka. Už brzy se také můžete těšit na lekce cvičení po porodu.

cvičení těhotná

Každá její lekce trvá zhruba 30 minut, což je minimum, které byste měli cvičení několikrát týdně obětovat. Minimálně začátečnické lekce zvládnete i bez pomůcek, rozhodně ale nic nezkazíte, když si domů pořídíte podložku na cvičení, základní sadu posilovacích gumiček, jednu velkou gumu a několik variant činek. Ty ovšem můžete nahradit pet lahvemi naplněnými vodou.

Kromě fitness najdete na Gymbee i speciální lekce pro zdravé pánevní dno, lekce při bolestivé menstruaci, taneční, uvolňovací, meditační a další. Cvičení na Gymbee je pouze pro členy, členství je za mírný poplatek. Měsíční členství získáte už za 200 korun, což je méně než zaplatíte na rande s kámoškou v kavárně. Samozřejmě členství na delší dobu vychází v průměru levněji, roční poplatek je pak za 1500 korun.VSTUPNÍ DIAGNOSTIKA POHYBOVÉHO APARÁTU ZDARMA V PŘÍPADĚ VYUŽITÍ TRENÉRSKÝCH SLUŽEB.