Fitness Šik | Hubnutí je dřina, usnadněte si ho
snadnější hubnutí, proteinový koktejl, protein, potravinové doplňky, spalovač tuků, triky na hubnutí, rychlejší hubnutí
16685
post-template-default,single,single-post,postid-16685,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

Hubnutí je dřina, usnadněte si ho

Proteinový nápoj

Hubnutí je dřina, usnadněte si ho

Každý ví, že se při hubnutí bez cvičení a správné stravy prostě neobejde. Přesto někteří doufají v zázrak a zkouší různé zaručené tipy v podobě zázračných diet a přípravků. Ty většinou donutí k hubnutí jenom jejich peněženky, nebo se odvděčí v podobě jo-jo efektu.

Pravda ale je, že přípravky, které mohou hubnutí napomoci, skutečně existují. Trenérka Hanka Škarabela nedá dopustit na kvalitní protein v prášku. „Protein je základní stavební složkou svalů, takže pokud chceme budovat pěknou postavu, rozhodně nám může pomoci. Proteinový prášek je možné popíjet v podobě nápojů, a to klidně hned při tréninku, nebo jej lze přidat například do různých pečených dezertů. Protein pak zvýší jejich výživovou hodnotu,“ vysvětluje Hanka.

Při nákupu proteinu v prášku dbejte na to, aby byl produkt kvalitní. Vstupní investice bude možná vyšší, ale jen zdánlivě. Kvalitnější přípravky vám umožní rychlejší a vůči vašemu tělu šetrnější budování svalové hmoty a velmi často jsou nakonec cenově výhodnější, protože z menší dávky více získáte. Obsah bílkovin by se měl pohybovat mezi 70 – 90 procenty, obsah jednoduchých cukrů by neměl překročit 4 procenta a produkt by neměl být nastaven neplnohodnotnými bílkovinami, jako je například kolagen či sojová bílkovina.

Spalovače tuků pomohou vyhnat tuk z těla ven
Pokud cvičíte a zdravě jíte v rozumném množství, a přesto nehubnete, možná je čas sáhnout po malém pomocníkovi. Jmenuje se spalovač tuků. Nejde o zázračný lék, ale o doplněk stravy, který svým složením napomůže tělu k rychlejšímu spalování.

Při výběru toho pravého pro vás se zaměřte především na účinné látky, které obsahuje. Zajímat by vás měl například synefrin, který se získává z rostliny zvané Citrus aurantium. Jde o přírodní náhradu efedrinu bez vedlejších účinků, jež působí na metabolismus tuků. Důležitý je i kofein, ten napomáhá uvolňovat tukové tkáně a tělo díky němu lépe spaluje. Velmi potřebná je látka zvaná L-karnitin, který transportuje tuk do svalových buněk, kde se spálí. Pokud se v množství přípravků na trhu nevyznáte, vyzkoušet můžete například ThermoFit.

Jednou za čas by pak každý měl svému organismu dopřát detoxikaci, která mu napomůže zbavit se jedovatých látek, takzvaných toxinů. Ty se v těle hromadí z potravy i z prostředí a zatěžují ho víc, než je pro něj zdravé. Přestože tělo má vlastní detoxikační schopnost, určitě ocení pomoc v podobě kvalitních přípravků.VSTUPNÍ DIAGNOSTIKA POHYBOVÉHO APARÁTU ZDARMA V PŘÍPADĚ VYUŽITÍ TRENÉRSKÝCH SLUŽEB.